Novinky

Novinky

1620530_10152247591094308_1921160094_n

zakázanÝovoce v Pralinka clubu zahájí své dubnové tour

Žádné komentáře

zakázanÝovoce se spolu s Five O’clock Tea a Dilated, rozhodli začít své dubnové tour v rakovnickém klubu Pralinka club. Přečtěte si tiskovou zprávu k tour.

Společné turné kapel zakázanÝovoce a Five O’Clock Tea je zároveň první souvislou koncertní linií, na kterou s partou zakázanÝovoce vyráží jejich nový kytarista Laff. Na deseti klubových zastávkách se budete moci potkat i s pražskou rockovou stálicí Dilated.

 

Jarní BUXTON TOUR 2014 organizované agenturou Alfedus music je lahůdkou připravenou dle osvědčeného receptu: kombinaci křišťálově čistého rocku a melodického punk rocku tentokrát doplní i špetka crossoveru.

 

Kapela zakázanÝovoce nabírá dech po úspěšné loňské United Federation Tour se slovenskými Zoči Voči a náhlé personální změně na postu kytaristy. Během příprav páté studiové desky stihne své fanoušky potěšit desítkou koncertů, kterými se rozloučí s aktuální deskou Život se tě neptá na klubových pódiích.

 

Five O’Clock Tea, šestičlenná parta v čele s éterickou zpěvačkou Morgan, vstoupil do osmého roku své existence a stále si získává nové posluchače. „Na jarní Buxton tour se těšíme hned z několika důvodů: na podzim jsme moc klubů neobjeli, takže si to hodláme jarem pořádně vynahradit, nepochybně prohloubíme už tak přátelský vztahy se členy kapel zakázanÝovoce a Dilated a za sebe doufám, že oslovíme další fanoušky a poznáme nový lidi; přece jenom s kapelou, co má nádech punku, jsme snad nikdy turné nejeli,“ podotýká kytarista Dirt.

 

Poslední palbou do vašich uší budou Dilated, kteří v současné době pracují na nové desce.

 

Vstupenky v předprodeji lze získat na http://ticket.alfedusmusic.cz, kde lze taktéž využít službu Cool Ticket a zakoupit si lístek do chytrého telefonu. Více na www.cool-ticket.info.

 

Koncertní menu podáváme během celého dubna:

4. 4. Rakovník, Pralinka Club

5. 4. Čistá u Mladé Boleslavi, KD

10. 4. Praha, klub Futurum

11. 4. Klatovy, Music club U Košile

12. 4. Jaroměř, klub Bastion 35

18. 4. Tišnov, RockStar Café

19. 4. Havlíčkův Brod, Klub Oko

20. 4. Želeč u Tábora, KD

25. 4. Liberec, klub Viadukt

26. 4. Domažlice, klub Death Magnetic

 

Aktuální info sledujte přímo na eventech:

https://www.facebook.com/zakazanYovoce/events

Zdroj: Tisková zpráva - i-klik.cz